Відкрита лекція «основні умови та принципи кібергігієни» від відділу протидії кіберзлочинам

30.04.2021р. Департаментом кіберполіції Національної поліції України організована і проведена відкрита лекція «Основні умови та принципи кібергігієни» для студентів першого курсу спеціальності Кібербезпека. Лекцію провели  фахівці Відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Власюк Олександр Михайлович і Данилюк Руслан Теймурович. Окрім студентів спеціальності Кібербезпека зацікавленість в лекції виявили студенти інших спеціальностей. Всі учасники лекції отримали нові знання і приємні враження та емоції.

Найкращою характеристикою будь-якої лекції є відзив слухача.

Студентка гр. КБ-20-1 Яна Кобець в обговоренні лекції на кафедрі зазначила, що на лекції з представниками кіберполіції розглядалися дуже актуальні теми сьогодення: шахрайство в Інтернеті, булінг у соцмережах, як не попастися на недоброзичливих роботодавців. Для себе студенти взнали багато чого важливого, зокрема, деякі правила, що стануть від сьогодні їх життєвими принципами: ніколи не потрібно розголошувати приватну інформацію про себе чи переходити за невідомими посиланнями від невідомих людей, тому що так вони легко взнають наші приватні данні; користуючись банківською картою, бажано мати резервний номер, який не використовується у соцмережах, тому що так легше вберегти себе від взломів і невідомих транзакцій з вашої карти. Під час пандемії поширюються злочини з боку роботодавців, які пропонують привабливі вакансії і високу зарплатню, а в свою чергу використовують особисті данні проти людини. Лектори з Кіберполіції дали багато важливих рекомендацій, які ми повинні використовувати у своєму житті, щоб вберегти себе від інтернет-шахраїв. Лекція дуже сподобалася і хочеться побільше таких заходів.

Колектив і студенти кафедри КбКСМ дякують Власюку Олександру Михайловичу і Данилюку Руслану Теймуровичу та Відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України за цікаву лекцію, сприяння розвитку студентів і розширенню їх світогляду та сподіваємось на нові заходи від найкращих стейкхолдерів.