Відкрита лекція «Основи кібербезпеки при роботі з програмним забезпеченням» від стейкхолдерів з кіберполіції

9 жовтня 2021 року в рамках місячника з кібербезпеки в Хмельницькому національному університеті на базі кафедри кібербезпеки відбулася відкрита лекція «Основи кібербезпеки при роботі з програмним забезпеченням».

Лекцію провів інспектор відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції, лейтенант поліції Ничик Вадим.

Слухачами лекції стали студенти 1-2 курсу спеціальностей кібербезпека та комп’ютерна інженерія, викладачі кафедри кібербезпеки, а також зацікавлені студенти інших спеціальностей.

В ході лекції були розглянуті питання загроз та ризиків при роботі з програмним забезпеченням, антивірусного та технічного захисту інформаційних ресурсів та програмних продуктів, безпеки роботи з інтернет ресурсами, захисту авторських та суміжних прав розробників програмного забезпечення тощо. Студенти і викладачі кафедри кібербезпеки прийняли активну участь у дискусії з питань лекції.

Колектив кафедри кібербезпеки і студенти висловлюють щиру подяку інспектору відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Ничику Вадиму за проведену на високому рівні лекцію і відповіді на актуальні питання.