Відзнака Володимира Анікіна за успіхи в навчанні і наукові здобутки

17 листопада 2022 року, з нагоди міжнародного дня студента, в Хмельницькому нацональному університеті відбулася урочиста церемонія з нагородженням кращих студентів за значні успіхи і досягнення в навчанні та науковій роботі.

Грамотою за відмінні успіхи у навчанні і вагомі наукові здобутки ректор ХНУ Сергій Матюх відзначив старосту групи КБм-22-1, члена студентського конструкторського бюро кафедри кібербезпеки, учасника і призера регіональних та Всеукраїнського конкурсів студентських наукових робіт, автора ряду наукових публікації Володимира Анікіна.

Колектив кафедри кібербезпеки щиро вітає Володимира з черговою заслуженою відзнакою і бажає успіхів в навчанні і особистому житті, нових наукових здобутків і кар’єрного зростання.