Віртуальний круглий стіл “Вища освіта з кібербезпеки”

19 листопада 2020 року завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж Хмельницького національного університету Юрій Кльоц взяв участь у віртуальному круглому столі “Вища освіта з кібербезпеки”.

Захід організовано завдяки проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України». Учасниками зустрічі були американські та українські представники державного та приватного секторів, а також академічна спільнота.

Представники USAID та уряду України привітали експертів, які досліджували проблеми та шляхи їх вирішення у форматі динамічних панельних дискусій. Учасники круглого столу визначили конкретні кроки для вдосконалення навчальних програм, розбудови викладацького потенціалу та розробки інноваційних інструментів навчання. Учасникам також були представлені результати нових досліджень щодо стану вищої освіти з кібербезпеки в Україні.

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).