Вручення дипломів бакалавра випускникам кафедри КБ

7 липня 2023 року в Хмельницькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.

На кафедрі кібербезпеки дипломи бакалавра у цьому році отримали 18 випускників, із них випускниці Олені Пирч був вручений диплом з відзнакою та грамота за успіхи в навчанні та активну участь в житті університету.

З нагоди вручення дипломів до випускників з вітальними словами звернулися ректор університету, декани факультетів, завідувачі випускових кафедр та викладачі.

З накращими побажаннями вітаємо випускників кафедри з отриманням дипломів про вищу освіту бакалаврського рівня та запрошуємо усіх випускників до подальшого навчання у магістратурі нашого Університету.