Вступний семінар з інтеграції курсів із кібербезпеки в навчальні плани українських університетів

7 квітня 2022 року кафедра кібербезпеки Хмельницького національного університету знову долучилася до проєкту  CRDF Global (Фонд цивільних досліджень та розвитку США), прийнявши участь  у вступному семінарі з інтеграції курсів із кіберезпеки в навчальні плани українських університетів.

Метою проєкту є передача досвіду, отриманого від американських менторів з питань розробки курсів з кібербезпеки, викладачам з інших вітчизняних ВНЗ. В рамках семінару розглядалися питання працюючих та непрацюючих підходів в онлайн-навчанні,  особливостей розробки та впровадження курсів із кібербезпеки за підтримки CRDF Global.

Зокрема, зав. кафедри кібербезпеки Кльоц Ю.П. та доцент кафедри Тітова В.Ю. в ході доповіді презентували розроблений ними за рекомендаціями менторів з університету Пердью (шт. Індіана, США) курс «Захист та моніторинг комп’ютерних мереж», розглянувши весь етап створення від спілкування зі стейкхолдерами до обґрунтування методів та засобів оцінювання результатів навчання.

Наступним етапом проєкту стане передача матеріалів зазначеного курсу та досвіду з його розробки та впровадження колегам з університетів інших міст України, що посилить міжуніверситетську співпрацю кафедри в галузі освіти та науки і дозволить забезпечити високий рівень підготовки фахівців зі спеціальності кібербезпека у ще більшій кількості ВНЗ нашої держави.