Захист кваліфікаційних робіт магістрів з кібербезпеки

Незмінна традиція грудня місяця на кафедрі – захист кваліфікаційних робіт здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти.

У 2023 році магістри кафедри представили результати своїх досліджень та інноваційні ідеї на експертну оцінку державній комісії, головування в якій здійснював фахівець-практик, технічний директор ТОВ «Хмельницькінфоком» В’ячеслав Вовк. До складу комісії також увійшли заступник декана факультету інформаційних технологій Оксана Онишко, завідувач кафедри кібербезпеки Юрій Кльоц, гаранти освітніх програм 125-ї спеціальності магістерського і бакалаврського рівня освіти, доценти кафедри Віра Тітова і Віктор Чешун.

Кваліфікаційні роботи магістрів 2022-23 років навчання присвячені актуальним аспектам кібербезпеки та захисту інформації, зокрема, розвитку методів захисту та збереження цілісності інформації, захисту корпоративної та публічної інфраструктури від впливу зловмисників.

В свої роботах студенти-магістри продемонстрували технічну майстерність, високий рівень здобутих знань, розвинуте аналітичне мислення та творчий підхід до вирішення нагальних проблем фаху. Представлені на захист роботи стали також яскравою демонстрацією широкого кола інтересів здобувачів освіти і можливостей щодо реалізації, які надаються випусковою кафедрою.
За результатами захисту авторам кращих робіт комісією надано рекомендацію для продовження навчання за фахом в аспірантурі.

Найкращою роботою 2023 року визнано кваліфікаційну роботу «Метод розгортання криптографічного ключа для використання у криптосистемах на основі нелінійних криптографічних примітивів» магістра Володимира Анікіна – постійного учасника наукових і соціальних проєктів кафедри, людини з активною життєвою позицією і вмінням досягати поставлених цілей – вітаємо і дякуємо за гідне представлення кафедри за роки навчання на бакалавраті та в магістратурі.

Професорсько-викладацький склад і студенти кафедри щиро вітають здобувачів-магістрів із успішним захистом робіт. Ми віримо в Вас, пишаємося Вашими досягненнями і очікуємо подальшої плідної співпраці.

Бажаємо миру та злагоди, творчого натхнення, подальших успіхів і стрімкого фахового зростання.