Захист кваліфікаційних робіт освітнього рівня магістр

Традиційним заходом грудня місяця на кафедрі кібербезпеки ХНУ є захист кваліфікаційних здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти.

В 2022 році результати своїх досліджень та іноваційні ідеї презентували 11 випускників кафедри, серед яких перші випускники нещодавно акредитованої освітньо-професійної програми Кібербезпека.

Кваліфікаційні роботи магістрів 2022 року присвячені актуальним питанням питання захисту інформації у комп’ютерних системах і мережах, підвищення ефективності функціонування та відмовостійкості інформаційно-комунікаційних систем та їх складових, проблемам оцінювання ризиків безпеки інформаційних систем із застосуванням штучного інтелекту та прогнозування вразливостей інформаційної безпеки на основі даних інтернет-ресурсів.

Високий рівень кваліфікаційних робіт та якісну підготовку здобувачів вищої освіти відзначив голова державної екзаменаційної комісії, фахівець-практик, технічний директор ТОВ “Хмельницькінфоком” В’ячеслав Вовк.

Професорсько-викладацький склад і студенти кафедри кібербезпеки вітають випускників-магістрів з успішним і гідним захистом кваліфікаційних робіт. Ми завжди віримо в Вас, пишаємося Вами і раді подальшій співпраці.

Миру і злагоди, творчої наснаги і подальших успіхів, стрімкого фахового зростання і всіх гараздів, шановні випускники!