Зустріч-лекція з представником кіберполіції

29 березня кафедрою кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж була проведена відкрита лекція за участі старшого інспектора з особливих доручень Відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Власюка Олександра Михайловича.

Тема лекції: Інциденти інформаційної та кібербезпеки – виявлення, ідентифікація, реагування та розслідування.

У лекції прийняли участь студенти другого-четвертого курсів спеціальності «Кібербезпека», гарант ОПП «Кібербезпека» Чешун В.М., завідувач кафедри КбКСМ Кльоц Ю.П. та доцент кафедри Муляр І.В.

Під час заняття Власюк О.М. ознайомив слухачів з основними етапами управління інцидентами інформаційної  та кібербезпеки, навів приклади з власної практики виявлення інцидентів кібербезпеки, їх ідентифікації та реєстрації, розслідування та збору правових доказів під час розслідування та запропонував студентам, що приймали найбільш активну участь в обговоренні лекційної теми поглибити практичні навички з питань виявлення та розслідування інцидентів інформаційної та кібербезпеки під час проходження найближчої практики на базі Відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області.