Зустріч студентів ХНУ із бійцем ЗСУ

Ми б’ємось за те, чому нема ціни в усьому світі, – за Батьківщину. —

Олександр Довженко

1 травня 2024 року в Хмельницькому національному університеті відбулась зустріч студентів із бійцем ЗСУ Олексієм, із позивним «Клім», молодшим сержантом 19-го стрілкового батальйону. Зустріч організовано відділом навчально-виховної роботи(завідувач Інна Горячок)

Олексій розповідав про свій військовий досвід: зокрема, як наважився стати військовим, своє ставлення до певних речей у своїй професії, а також виклики, які стоять попереду, коли стаєш на цей шлях. Свої розповіді Клім доповнював відео, які були змонтовані його побратимами.

Студенти уважно слухали та ставили уточнюючі запитання, на які боєць охоче давав відповіді. Історії з досвіду Олексія часом доводили до мурах, але, все ж, захисник старався розповідати й щось позитивне.

Але найголовніше, що під час своєї розповіді Олексій впевнено наголошував, що Україна обов’язково переможе!