Зустріч із стейкхолдерами з кіберполіції

21 вересня 2020 року в Хмельницькому національному університеті на базі кафедри кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж (КбКСМ) відбулася зустріч-лекція з актуальних питань кібербезпеки, яку провели Інспектори відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Данилюк Руслан Теймурович і Ничик Вадим Юрійович. Слухачами лекції стали студенти 1-4 курсу спеціальності кібербезпека, викладачі кафедри КбКСМ, а також зацікавлені студенти інших спеціальностей.

В ході зустрічі лекторами були розглянуті питання:

• сучасні загрози інформаційній безпеці та їх класифікація;
  • способи запобігання реалізації наявних загроз;
  • правові аспекти протидії кіберзлочинам.

Велику зацікавленість слухачів викликав практичний досвід Інспекторів відділу протидії кіберзлочинам у фаховій діяльності, актуалізації і спрощенню сприйняття матеріалу значно сприяли численні приклади реальних життєвих ситуацій, пов’язаних з питаннями лекції.

Окрім лекційного матеріалу студенти старших курсів обговорили зі стейкхолдерами питання перспектив працевлаштування за фахом до підрозділів Національної поліції України.

Викладачі кафедри КбКСМ прийняли активну участь у дискусії про поєднання теорії та практики у викладанні фахових дисциплін для студентів спеціальності кібербезпека з урахуванням досвіду діяльності відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Колектив і студенти кафедри КбКСМ висловлюють подяку Інспекторам відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Данилюку Руслану Теймуровичу і Ничику Вадиму Юрійовичу за проведену на високому рівні актуальну і цікаву зустріч-лекцію.